کروکی الکترونیکی تا پایان سال اجرایی می شود

کروکی الکترونیکی تا پایان سال اجرایی می شود
مجید مشعلچی در همایش نیروهای انتظامی و پلیس راهور، ضمن ابراز خرسندی از همکاری و تعامل گسترده پلیس با بیمه گفت: صنعت بیمه مکمل پلیس است و هر دو در راستای حفظ آرامش و امنیت جامعه در حال خدمت هستند.
وی با اشاره به تلاش های دلسوزانه و شبانه روزی نیروی انتظامی به ویژه پلیس راهور گفت: با پیگیری های سردار رادان، کروکی الکترونیکی در فاز اجرایی قرار گرفته و تاپایان سال عملیاتی می شود.
قائم مقام بیمه مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود بر پایش داده های موجود در صنعت بیمه و پلیس تاکید و گفت: از داده های موجود باید در راستای تسهیلگری خدمات بیمه ای و پلیس استفاده شود که این مهم صرفا از طریق دسته بندی اطلاعات و داده کاوی امکان پذیر خواهد بود

مشعلچی همچنین از همکاری مشترک پلیس و بیمه در زمینه اصالت خودرو ها خبر داد و گفت: با این کار از تخلف خودروهای پلاک جعلی جلوگیری می‌شود و حتی می‌توان به مردم در خرید و فروش خودروها نیز کمک کرد و دیتایی از آسیب های خودرو و اصالت پلاک و مالکیت آن در اختیار آنها گذاشت.
وی در پایان از سردار هادیانفر خواست تا با همکاری سایر نهادهای مرتبط مشکل ۱۰ میلیون خودرو و موتورسیکلت فاقد بیمه‌نامه را برطرف کند.
شایان ذکر است، در این همایش با حضور رئیس کل بیمه مرکزی از برترین های پلیس راهنمایی و رانندگی در حوزه کروکی‌های برتر، کارکنان صحیح و سریع العمل و ایده‌های ابتکارانه در جامعه نخبه ها در حوزه کروکی آنلاین تقدیر به عمل آمد.