پیام های تبریک مدیرعامل بیمه پارسیان و مدیرعامل بیمه ملت به مناسبت ۱۳ آذر روز بیمه

 پیام های تبریک مدیرعامل بیمه پارسیان و مدیرعامل بیمه ملت به مناسبت ۱۳ آذر روز بیمه

متن پیام هادی اویارحسین مدیرعامل بیمه پارسیان :

در کشور عزیزمان هم ، فعالان این صنعت نهایت تلاش و کوشش خود را به کار گرفته اند تا بهترین خدمت را به تمام اقشار جامعه چه در حوزه تولید و صنایع مختلف و چه برای مردم شریف ایران ارائه نماید.

روز 13آذر که به نام روز بیمه نامگذاری شده است فرصتی است برای تقدیر از تمام تلاشگران این صنعت که برای فراهم نمودن آسایش بیمه گذاران و رفع دغدغه زیان دیدگان همواره آماده به خدمت هستند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.

بیمه پارسیان به عنوان عضوی از خانواده بزرگ صنعت بیمه کشور در سال های فعالیت خود با تکیه بر کارکنان متخصص و متعهد همواره سعی کرده با حرکت در مسیر رشد و تعالی موجبات رضایت خاطر بیمه گذاران خود را فراهم نماید.

در سال جاری؛ کسب مجدد سطح اول توانگری مالی در صنعت بیمه که با افزایش عدد توانگری همراه بود ، دریافت مجدد مجوز قبولی اتکایی داخلی که طبق لیست منتشر شده توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، بیشترین ظرفیت قبولی اتکایی داخلی در بخش خصوصی صنعت بیمه کشور متعلق به بیمه پارسیان می باشد و نرخ سودآوری و رشد قابل توجه در کسب پرتفوی متوازن، نشان از توانمندی های حرفه ای و مالی بیمه پارسیان در صنعت بیمه کشور دارد و ما در این راه تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بهترین خدمات را به ذی نفعان و بیمه گذاران بیمه پارسیان ارائه نماییم و این مسیر رشد و تعالی را همواره حفظ کنیم.

اینجانب روز 13 آذر ماه را به تمامی فعالان و تلاشگران صنعت بیمه کشور تبریک می گویم و برای این عزیزان در تمامی مراحل زندگی آرزوی سلامتی و توفیق دارم.

هادی اویارحسین (نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه پارسیان)

متن پیام علی صالحی نژاد مدیرعامل بیمه ملت :

صنعت بیمه به عنوان یکی از ارکان مهم اقتصاد کشور بدون شک در مقطع حساس و پر فراز و نشیب کنونی، نقش و ماموریتی بی بدیل دارد و باید بار سنگین ایجاد امنیت و آرامش را برای تولید کنندگان و صنعتگران از یک سو و برای آحاد مردم شریف کشور از سوی دیگر به دوش بکشد.

البته گستردگی حوادث ناگوار طبیعی شهرهای مختلف در سال جاری یک بار دیگر اهمیت و جایگاه بیمه را به همگان گوشزد کرد و نشان داد که در کنار آمادگی برای مقابله با بلایای طبیعی باید بیمه را به عنوان پیش نیاز تمامی اقدامات در نظر گرفت.

13 آذر روز مرور این مسئولیت مهم برای مسئولان، مردم و تمامی دست اندرکاران صنعت بیمه است تا پایبندی دوباره ی خود را بر این عهد و پیمان یادآور شده و تلاش و همت مضاعف خود را در این مسیر به کار بندند.

خوشبختانه بیمه ملت نیز در سال جاری توانست با سرلوحه قرار دادن تلاش و پشتکار بی وقفه و جلب رضایت مشتریان خود در سایه ارائه بهترین خدمات پس از فروش، افتخاری دیگر خلق کرده و بودجه فروش یک ساله خود را طی 7 ماه تحقق بخشد که این موفقیت مرهون روحیه کار جمعی در میان مدیران، کارشناسان و شبکه فروش پرتوان بیمه ملت است.

جا دارد مراتب تبریک و سپاس خود را در وهله اول حضور خانواده بزرگ و عزیز بیمه ملت و در وهله بعد خدمت اهالی کوشا و ساعی صنعت بیمه ابراز کنم.

امید است شاهد افزایش روزافزون ضریب نفوذ بیمه و سربلندی و سلامتی برای ملت ایران باشم.

علی صلاحی نژاد (مدیر عامل بیمه ملت)